Menu

Firma

JST to zespół ekspertów z Krakowa,

specjalizujących się w wynajmie autokarów. Wieloletnie doświadczanie w branży transportowej pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Gwarantujemy najwyższy standard świadczonych usług. Szeroka flota renomowanych marek autokarów jak Mercedes-Benz, Scania, Man zapewnia komfortową i bezpieczną podróż.

Szeroka flota odpowiedzią na potrzeby Klientów

Dużym atutem naszej firmy jest stale odmładzana flota autokarów. Po za tym współpracujemy z kilkoma mniejszymi podwykonawcami, którzy są angażowani jeśli wszystkie nasze autokary są w podróży. Dzięki temu wzrasta nasza zdolność do obsługi wielu Klientów w tym samym czasie. Obsługujemy zarówno duże grupy pasażerów wymagające wielu autobusów jak i wycieczki jedno autokarowe. Świadczymy usługi polskim jak i zagranicznym grupom Klientów.

Doświadczeni kierowcy

JST dysponuje zespołem doświadczonych kierowców. To fachowcy, znający doskonale trasy na których podróżują. Otwartość i wysoka kultura osobista każdego z naszych kierowców zapewnia przyjemną podróż do wyznaczonego celu. Priorytetem dla każdego kierowcy jest bezpieczeństwo pasażerów. Dlatego ciągle podnosimy umiejętności kierowców, o czym świadczą odpowiednie uprawnienia i certyfikaty.

Oczekiwania Klientów

Profesjonalny zespół specjalistów do spraw obsługi Klienta sprosta każdemu wyzwaniu. Odpowiadamy na Państwa potrzeby, służąc radą w doborze autokarów pod kątem konkretnej potrzeby. Sprawna komunikacja z Klientami oraz profesjonalne podejście do Państwa zapytań to cechy naszych doradców. Zachęcamy do kontaktu.